Turnieje w Radwanicach 2008, 2009

W niedzielę 5.056.2016  odbył się turniej Radwanice Cup. Drużyna Sokoła wystawiła dwa zespoły w rocznikach 2008 i 2009.

Grupa starsza miała okazję zmierzyć się z drużynami: Kolektyw Radwanice, WKS Śląsk, Parasol Wrocław, Świteź Wiązów, Wrtyslavia Wrocław, Olympiakos Żerniki Wr.

Zaczęliśmy od mocnego uderzenia. Mecz z Śląskiem Wrocław i gospodarzami z Radwanic wygraliśmy dość gładko, prezentując piłkę przyjemną dla oka, strzelając bramki po wielu indywidualnych akcjach. Pierwsza porażka przyszła z drużyną Wratyslavii. Pomimo, że przegrywaliśmy 2-0, udało się dojść na 2-2. Niestety równo z gwizdkiem wrocławianie strzelili trzecią bramkę i wygrali mecz. Pozostałe mecze były równie emocjonujące i wyrównane. Brawo!

Sokół Marcinkowice vs Śląsk Wrocław - 2-1 (Antek, Michał)

Sokół Marcinkowice vs Kolektyw Radwanice - 6-1 (Michał x4, Alex x2)

Sokół Marcinkowice vs Wratyslavia Wr.- 2-3 (Alex, Michał)

Sokół Marcinkowice vs Parasol Wrocław - 1-2 (Antek)

Sokół Marcinkowice vs Olimpic Wr. - 0-2

Sokół Marcinkowice vs Świteź Wiązów - 6-0 (Borys x3, Antek x2, Michał)

Skład: Borys Białasik, Michał Nowogrodzki, Antek Sośnierz, Dawid Ptok, Adi, Alex Dereń

Grupa z rocznika 2009 zagrała rewelacyjny turniej. Na 6 meczów wygrali 5 a w meczu z mocnym Śląskiem Wr. nieznacznie ustąpili. Cieszy również, że w turnieju wystąpiło kilku nowych chłopców, którzy będą przyszłością naszego klubu. Brawo chłopaki!

Sokół Marcinkowice vs PKS Łany - 3-1 (Filip Styś, Filip, Igor)

Sokół Marcinkowice vs Kolektyw Radwanice - 7-0 (Igor x2, Jędrek x2, Wiktor, Filip Styś, Marcin)

Sokół Marcinkowice vs LKS Stary Sleszów - 2-1 (Alex, Filip)

Sokół Marcinkowice vs Olipiakos Żerniki - 2-1 (Jędrek x2)