Sparing Sokoła z Champions Oława

W dniu 21 maja na Orliku w Oławie zawodnicy Sokoła Marcinkowice rocznik 2008 i 2009 rozegrali sparing z zespołem Champions Oława.

Jako pierwsi zaczęli chłopcy z rocznika 2009. Graliśmy przez jedną godzinę w systemie 4 x 12 min. chłopcy w każdej z kwart prezentowali dobry poziom techniczny co rusz kiwając przeciwników. Cieszy, że dużo czasu spędzaliśmy pod bramką  Champions Oława stwarzając liczne sytuacje strzeleckie. Cały zespół zasłużył na pochwałę.

Skład: Krzyś i Mateusz Bliźniaki, Jędrek Marciszewski (1), Łukasz Zatorski (2), Adaś Wójcik, Wiktor Domagała, Alex Dereń (4)

Grupa 2008 zaczęła bardzo zdecydowanie kilkukrotnie stają przed szansą na zdobycie bramki. Brakowało trochę szczęścia w wykończeniu. Cieszy, że mecze były wyrównane a cała grupa z meczu na mecz gra coraz lepiej. Brawo chłopaki!

Skład: Borys Białasik, Jędrek, Artur, Mateusz Liszka, Michał Nowogrodzki (1), Dawid Ptok, Dominik Kozina (1), Alex Dereń (3)