Szkolenie trenerów w Akademii Lecha Poznań

W dniach 14-15 maja trenerzy Patryk Kołodziński i Karol Fedunik z Sokoła Marcinkowice odbyli szkolenie w Akademii Lecha Poznań czyli jednej z  najlepszych polskich akademii piłkarskich. Grupa ok. 30 trenerów z całej Polski mogła zobaczyć mecz juniorów Lecha Poznań z Bałtykiem Koszalin, który wygrała 4:2 i tym samym przypieczętowała zwycięstwo w grupie. Następnie analizowaliśmy spotkanie z trenerem od analizy taktycznej. Podczas zajęć omawialiśmy sposób funkcjonowania Akademii, rozmawialiśmy z trenerami na temat techniczo-taktyczne oraz oglądaliśmy treningi grup młodzieżowych.

Szkolenie było świetną okazją na poszerzenie swojej wiedzy oraz możliwością poznania nowych trenerów z całej Polski. jesteśmy przekonani, że wiedza którą zdobyliśmy pozwoli nam jeszcze lepiej szkolić dzieci na co dzień trenujące w Sokole Marcinkowice.