Ważne zwycięstwo z Firsk Kick Nadolice

Ekipa młodzików w ostatniej kolejce na wyjeździe pokonała 5-3 zespół z Nadolic.

Mecz był bardzo emocjonujący do ostatniego gwizdka, na nasze szczescie, punkty pojechały do Marcinkowic, mecz nie nalezal do łatwych, do przerwy na tablicy było 1-1.

Samo spotkanie przebiegało pod nasze dyktando, jednak duża ilość niewykorzystanych okazji, mogła się na nas zemścić, jednak ostatecznie, moglismy się cieszyc z waznego zwyciestwa w perspektywie ukladu tabeli.

W dalszym ciągu dla nas najwazniejsza jest nauczanie gry w róznych warunkach, a na 2 miejscu, dopiero patrzymy liczbe pkt, a mamy już ich 40, a może być ich więcej (mecz zaległy z Oleśnica).

Skład:
J.Karkosa - A.Jakobsze(kapitan), J.Bil (H.Domagała), K.Skrzyszowski, M.Jurczak (K.Chajdziony), P. Baj (K.Rybiałek), W.Malec, T.Kluz - S.Wyrzykowski

Gole:
1-0 P.Baj, asysta S.Wyrzykowski,