w którym odniosl historyczne zwyciestwo 15-0.

Cieszymy sie, iż zespól przystapil do spotkania z odpowiednia motywacja i nastawieniem, co najciekawsze po tej kolejce, zostajemy liderem rozgrywek z 2pktowa przewaga nad KS Oława.

H.Domagała - K.Skrzyszowski, J.Schab, K.Rybiałek (J.Bil) - A.Jakobsze (kapitan), W.Malec, S.Wyrzykowski (K.Chajdziony), J.Karkosa, P.Baj

W 20 kolejce ligi terenowej, rozgralismy mecz z KS Oława
(0-5).

Po raz kolejny klub z Oławy, wystawił skład z Ligi Dolnośląskiej,
z 5 grajacych, 2 zawodników występuje w kadrze wojewodztwa.
Oczywiscie, wszystkie chwyty dozwolone i tez nas to nie tlumaczy.

Chce zwrocic uwage na to, iż to nie sa chlopcy wytrenowani przez danego trenera, stanowili o sile zespolu ekipy przeciwnika.

Analizujac spotkanie, chcielismy zagrac otwarty futbol, rywal czekal wycofany na swoje okazje, ktore po prostu perfekcyjnie wykorzystal.
Obroncy z Oławy, praktycznie nie wychodzili za własną połowę boiska,taktyka ultradefensywna, cięzko jest grać w ten sposób z tak wymagającym rywalem, liczylismy na gre w zwarciu.

W 1 połowie, mimo straty 2 bramek, caly czas prowadzlismy gre, ilosc rzutow roznych pokazuje, kto chcial rywalizowac i kto tutaj zasluguje na respekt.
Warto nadmienic, iż Paweł Baj wystapił z kontuzja reki, to pokazuje tez odwage i poswiecenie dla sprawy.

2 połowa miala podobny obraz gry, wiec dziekuje zawodnikom za zaangazowanie i naprawde dobre mentalne podejscie do spotkania, gramy dalej!

Nie zmienia to rowniez faktu,ze wszystko jeszcze w naszych rekach.

Skład:

Hubert Domagała - Aleksander Jakobsze (kapitan), Kamil Skrzyszowski (Jakub Schab), Wiktor Malec (Jakub Bil) - Mateusz Jurczak (Jakub Karkosa), Kornel Chajdziony, Paweł Baj (Jakub Blok), Tomasz Kluz (Kamil Rybiałek), Sebastian Wyrzykowski.

PKS Łany 3-5 Sokół Marcinkowice

W zaległym meczu 19 kolejki, wygramy 5-3 z PKS Łany, do przerwy 2-0.

Jak to mowia niewykorzystane sytuacje sie mszcza...
W 1 polowie, zdominowaliśmy przeciwników, mielismy bardzo duzo sytuacji bramkowych,ale niestety malo skutecznie, przy tym rywal nas niebezpiecznie kontrowal.

W 2 połowie, strzelamy piekne bramki na 4-0 i wydawac by sie moglo,ze jest juz po meczu, nic mniej pewnego, gospodarze strzelaja nam 2 bramki i robi sie goraco, odpowiadamy piąta bramką i w koncowce tracimy bramke nr 3.

Na najblizszych treningach będziemy pracować nad przejściem z ataku do obrony.

Najwazniejsze,ze wracaja punkty do Marcinkowic i dalej liczymy sie w grze.