Turniej Sokół Cup - rocznik 2010

W niedzielę 20.11.2016 w Marcinkowickiej Hali Sportowej odbył się turniej Sokół Cup dla dzieci w roczniku 2010 i młodsi.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn: Sokół Marcinkowice I, Sokół Marcinkowice II, Stal Brzeg, Chapions Wrocław, Olypiakos Żerniki Wr., Energetyk Siechnice, które grały systemem każdy z każdym.

Zawody stały na wyrównanym poziomie i obfitowały w dużą ilość bramek oraz sytuacji strzeleckich. Każda z drużyn na zakończenie otrzymała złote medale oraz dyplomy.

Skład:

Domagała Wiktor, Nowogrodzki Marcin, Leszczyński Hubert, Sajecka Magda, Kędzior Szymon, Waszczak Bartek, Pisulski Kuba, Szatkowski Jaś, Zabielski Kuba, Pilch Marcel, Grabuś Jaś, Grabuś Wojtek, Chołubek Kuba, Chołubek Mateusz, Michorczyk Filip, Łągiewczyk Kacper, Wójcik Karol.

Duże podziękowania składamy mamą które upiekły ciasta oraz Panu Jackowi Łągiewczykowi za ufundowanie dyplomów.