Relacja z turnieju Sokół Cup - rocznik 2010

Relacja z turnieju Sokół Cup - rocznik  2010

W minioną niedzielę zawodnicy Sokoła Marcinkowice rozgrywali turniej z serii Sokół Cup na swoich boiskach.

Do turnieju zgłosiły się zespoły: Start Namysłów, Energrtyk Siechnice, Rodło Opole, Kolektyw Radwanice, GAZ Grodków i dwie drużyny Sokoła Marcinkowice

Zawody były rozgrywane w dwóch grupach (1,2) gdzie zespoły grały w systemie każdy z każdym po 13 min.

Następnie dwa najlepsze zespoły awansowały na Ligi Mistrzów a dwa kolejne do Ligi Europejskiej.

W Lidze Mistrzów zwycięstwo odniósł zespół Sokoła Marcinkowice I wygrywając wszystkie mecze w turnieju i jeden remisując. Z dobrej strony pokazał się również zespół Sokoła Marcinkowice II zwyciężając jeden mecz w Lidze Europejskiej.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kacper Łągiewczyk z Sokoła

Sokół I: Marcin Nowogrodzki, Filip Sejfert, Szymon Kędzior, Jaś Grabuś, Kacper Łągiewczyk, Wiktor Domagała

Sokół II: Wojtek Grabuś, Marcel Pilch, Hubert Leszczyński, Jasiu Szatkowski, Kuba Pisulski i Julek