Relacja z turnieju Marcinkowice Cup rocznik 2009

W minioną niedzielę zawodnicy Sokoła Marcinkowice rozgrywali turniej z serii Sokół Cup na swoich boiskach.

Do turnieju zgłosiły się zespoły: Śląska Wrocław, Lechii Dzierżoniów, Świteź Wiązów, Parasol Wrocław i dwa zespoły Sokoła Marcinkowice.

Zawody były rozgrywane w systemie każdy z każdym. Następnie dwa najlepsze zespoły rozgrywały mecz o I miejsce i kolejno mecz  o III i V miejsce.

Zawody wygrał zespół Śląska Wrcław i finale pokonując gospodarzy z Sokoła Marcinkowice. III miejsce zajęła Lechia Dzierżoniów. Sokół Marcinkowice II zajął VI miejsce.

Najlepszym zawodnikiem został Adam Wójcik z Sokoła Marcinkowice.

Sokół I: Marcin Nowogrodzki, Adam Wójcik, Jędrek Marciszewski, Łukasz Zarorski, Sebastian Belewender, Wiktor Kędra, Alex Dereń (c)

Sokół II: Filip Styś, Mateusz i Krzysztof Bonieccy, Karol Toporek, Bartek Horajski