Podsumowanie turnieju w Baranowie

W sobotę 3.09.2016 zawodnicy Sokoła Marcinkowice z rocznika 2008-2009 rozegrali turniej w Baranowie. W zawodach wzięły udział 24 zespołu z czterech województw.

Zaczęliśmy od mocnego uderzenia w meczu z Raszkowianką Raszków. Wyszliśmy bardzo skoncentrowani do spotkania i po bramkach Alexa, Szczepana i Filipa wygraliśmy 3:0. Cieszy dobra współpraca całego zespołu, który pomagał sobie na całym boisku.

W nastepnym meczu Naszym rywalem był KKS Kalisz. Zaczęliśmy pewnie od prowadzenia 2:0 po bramkach Antka, ale zlekceważyliśmy przeciwnika, który doprowadził do remisu. Remis podziałał na Nas mobilizująco i co rusz zagrażaliśmy bramce rywala. W końcówce bramkę na miarę zwycięstwa strzelił Szczepan.

W kolejnych spotkaniach musieliśmy uznać wyższość rywali, którzy  przewyższali Nas przede wszystkim warunkami fizycznymi. Ostatecznie zajęliśmy 12 miejsce.

Cieszy dobra postawa całego zespołu, który walczył od pierwszej do ostatniej minuty.