Zwycięstwo w rozgrywach ligi młodzików

Mlode Sokoly zagraly kolejny mecz i zarazem ostatni z trenerem Olgierdem w lidze. Stawka spotkania bylo zwyciestwo w lidze mlodzikow i ten plan sie powiodl.

Zaczelo sie nienajlepiej, aczklowiek druzna byla bardzo dobrze przygotowana do spotkania i kwestia czasu byly bramki naszego zespolu, na szczescie udalo sie to zrobic w odpowiednim czasie.

Mecz byl taki jaki jak sobie weobrazalismy, czyli pelen dramaturgii i spelnionego marzenia.

Jako trener nie moge napisac,ze byly slabe punkty w naszej druzynie, po prostu tego dnia, takich nie bylo, dlatego jestem bardzo szczesliwy, podsumowujac to spotkanie,zagralismy tak jak sobie zakladalem.

Zdobywamy piekne bramki najpierw po odbiorze Kornela, Sebol daje nam remis, potem po cwiczonych stalych fragmentach,znowu Sebol daje o sobie znac, do przerwy 2-1.

Po przerwie, popularny Baju wyprowadza nas po strzale "zycia" na 3-1 i mamy nerwowke koncowke, w ktorej Kuba Karkoska nas ratuje, chwala i czesc bohaterom!

Niesamowite chwile,niesamowite wspomnienia, kocham Cie Sokole!

link do meczu:

Skład:

J.Karkosa- J. Schab (J.Bil),Tomasz Kluz, Kamil Skrzyszowski - A.Jakobsze (kapitan), K.Chajdziony, P.Baj, S.Wyrzykowski (J.Blok), M.Jurczak (K.Rybiałek)

Bramki:
2 S.Wyrzykowski, 1 P.Baj