Turniej w Siechnicach rocznik 2006

Turniej w Siechnicach zorganizowany został aby uczcić 40 – lecie założenia klubu Energetyk Siechnice. Rozegraliśmy go w dość mocno okrojonym składzie . Ze względu na dużą liczbę turniejów trener Patryk dał odpocząć kilku kluczowym zawodnikom. W zawodach wzięło udział 6 zespołów, mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z zespołem AP Milicz jak się okazało była to drużyna, która w końcowej klasyfikacji stanęła na podium. Spotkanie zaczęliśmy bardzo zmotywowani, nie dając przeciwnikowi szans na rozwinięcie skrzydeł. Szybki pressing przyniósł korzyści, wygraliśmy 2:0 po bramkach Kuby Jakobsze i Maćka „Ciuś ciuś” Jurczaka.

Kolejne spotkania przebiegały w podobny sposób. Agresywne krycie, wiele wygranych pojedynków 1 na 1 oraz dobra asekuracja dały efekt w postaci Wygrania Turnieju w Siechnicach.

Na uznanie zasługuję nagroda dla Najlepszego Zawodnika dla Kuby Jakobsze oraz stracona jedna bramka, której strzegł Marcin Chmiel.

Skład:

Marcin Chmiel, Maciej Jurczak (3 bramki), Jakub Jakobsze (4 bramki), Oliwier (1 bramka), Antoni (1 bramka), Filip.

Wyniki:

Sokół Marcinkowice vs AP Milicz – 2:0 (Jakobsze, Jurczak)

Sokół Marcinkowice vs Game Sport I – 2:0 (Jakobsze, Jurczak)

Sokół Marcinkowice vs Energetyk – 1:1 (Oliwier)

Sokół Marcinkowice vs Football Factory – 2:0 (Jakobsze, Jurczak)

Sokół Marcinkowice vs Game Sport – 2:0 (Jakobsze, Antek)