Turniej rocznika 2008 w Żernikach Wr.

W sobotę 20 lutego zawodnicy Sokoła Marcinkowice z rocznika 2008 i 2009 wyruszyli na turniej do Żernik Wrocławskich.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z zespołem Silesi Wrocław. Wiele wygranych pojedynków 1 x1 oraz dobra postawa całego zespołu zaowocowały zwycięstwem 4:1. Bramki strzelali Michał x2, Antek oraz Łukasz.

W kolejnym spotkaniu przyszło nam się zmierzyć z gospodarzem, drużyną Olimpiakos Żerniki. Zaczęliśmy bardzo dobrze i po kilku minutach prowadziliśmy 1:0 po strzale Antka. W kolejnym minutach Nasi chłopcy za bardzo skupili się na atakowaniu bramki przeciwnika zapominając o obronie, dzięki czemu straciliśmy kolejne bramki przegrywając 1:3.

W następnych meczach graliśmy ze zmiennym szczęściem dwa razy przegrywając i raz wygrywając.

Rozgrywki był szansą na grę kilku nowych chłopców, którzy pierwszy raz byli na turnieju. Zaprezentowali się z dobrej strony, lecz muszą poświęcić jeszcze wiele czasu na trening by grać jeszcze lepiej.

Skład: Borys Białasik, Adrian, Adam Wójcik, Łukasz Zatorski, Alex Dereń, Kacper, Dominik Kozina, Dawid, Antek i Michał Nowogrodzki.

Wyniki:

Sokół Marcinkowice vs Silesia Wr. - 4:1 - (Michał x2, Antek, Łukasz)

Sokół Marcinkowice vs Olimpiakos Żerniki - 1:3 (Antek)

Sokół Marcinkowice vs Champions Wr. - 0:2

Sokół Marcinkowice vs Forza Wr. - 1:3 (Michał)

Sokół Marcinkowice vs Błękitni Jerzmanowo - 1:0 (Antek)

Więcej zdjęć na: http://ukpolimpiakos.pl/index.php/galeria/category/69-turniej-20-02-16