Turniej Euro Talent Cup - rocznik 2006

W sobotę 9 kwietnia Nasze Orliki wyruszyły na turniej do Kościerzyc. Były to pierwsze rozgrywki dla zawodników Sokoła Marcinkowice w tym roku.

Pierwszy mecz zaczęliśmy obiecująco i po strzale Maćka Jurczaka prowadziliśmy 1-0 z Odrą Opole. Ze względu na wysoko ustawioną linię obrony narażaliśmy się na groźne kontraataki, które zakończyły się utratą dwóch bramek. Ostatecznie przegraliśmy 1-2.

Kolejny mecz rozgrywaliśmy ze Stalą Brzeg. Rozpoczęliśmy od sytuacji sam nas sam, w której lepszy od Huberta okazał się bramkarz Brzeżan. Kolejne minuty były okresem dominacji przeciwnika i całe spotkanie przegraliśmy 0-7. Macz oddaliśmy bez walki.

Trzeci mecz graliśmy z Juniorem Skarbimerz. Spotkanie było dość wyrównane niestety brakowało wykończenia dogodnych sytuacji. Całe spotkanie przegraliśmy 0-2.

Ostatnie spotkanie przegraliśmy z Euro Talent Brzeg 1-4. Bramkę zdobył Filip po ładnej asyście Kuby Jakobsze.

Cały turniej stał na wysokim poziomie i pokazał Nam w jaki miejscu jestesmy. Jest to lekcja dla całego zespołu, że musi jeszcze intensywniej trenować.

Skład: Marcin Chmiel, Kacper, Konrad, Maciek Jurczak, Hubert, Filip, Konrad i Kuba Jakobsze.