TLM: Relacja z meczu Sokół vs Brzezia Łąka

W minioną sobotę zawodnicy Sokoła Marcinkowice rozegrali mecz w ramach rozgrywek Terenowej Ligi Młodzika z zespołem z Brzeziej Łaki. Mecz stał na bardzo wyrównanym poziomie i zakończył się wynikiem 2:3 dla gości.

Zespół zagrał z pełnym zaangażowaniem dużo lepiej grając przede wszystkim w obronie. Akcje były konstruowane z większą szybkością i pomysłem co zaowocowało kilkoma dogodnymi sytuacjami do strzelenia bramek.

Skład: Hubert Majewski, Szymon Juzyszyn, Marcin Chmiel, Filip Florczyk (c), Kuba Hajdziony, Filip Górski, Wilek Łysakowski, Wiktoria, Paweł Toporek, Dawid Berg

Bramki: Paweł Toporek x2

Galeria zdjęć na: https://photos.google.com/share/AF1QipNf-CDjjGR-f6DVAWMNne-E0C8Tl3kWV0M3UzON4WJu5VlttYcio4uqCKbuzF_OMA?key=NTkxQzMtNmVRS2VzQWx3enI5aTgzYzRaTmZBY0tn

Dziękujemy Panu Łysakowskiemu za zrobienie zdjęć.

Głowy do góry!