Relacja z turneju w Gać - rocznik 2005

W minioną niedzielę zwodnicy Sokoła Marcinkowice rozegrał turniej w Gać dla rocznika 2005. Nasz zespół wystawił dwie drużyny aby jak najlepiej przygotować się do nadchodzącej rundy wiosennej.

W grupie mierzyliśmi się z zespołąmi: Energetyka Siechnice, UKS Dwójka Jelcz Laskowice, Orzeł Jelcz Laskowice, AP Football Stars.

W turnieju organizator nie prowadził klasyfikacji końcowej więc wszystkie zespoły mogą czuć się zwycięzcami.

Młode Sokoły zaprezentowały się z dobrej strony w kązdym meczu prezentując grę w wsokim pressingu, starając jak najwięcej czasu utrzymać się na połowie przeciwnika.

Nagrodę indywidualną dla najlepszego strzelca otrzymał Szymon Czerniawski z Sokoła.

Gratulacje!

Skłądy:

Sokół 2005 - Adam Dobierz, Kamil Skrzyszwoski, Szymon Czerniawski, Jakub Schab, Emil Pnkiewicz, Wiktoria Bugajna, Krzysztof Sidelnik, Maciej Kuświk

Sokół 2006: Kacper Walczak, Dominik Kozina, Maciej Jurczak, Marcin Chmiel, Oliwier Madej, Hubert Majewski, Konrad Wajncetel, Jakub Jakobsze