Posumowanie Olimpic Trophy

W minioną sobotę zawodnicy Sokoła Marcinkowice rozegrali turniej Olimpic Trophy organizowany pod wrocławskim balonem. W zawodach wzięło udział 24 zespołów podzielonych na 4 grupy. Następnie w zależności od  zajmowanych miejsc  drużyny były przydzielone do nowych grup swoje nazwy biorąc od lig europejskich: Liga Hiszpańska, Liga Angielska, Liga Niemiecka i Liga Polska.

Nasi zawodnicy w swojej grupie zajęli 2 miejsce zdobywając tyle punktów co 1 zespół z Trzebnicy ale posiadając gorszy bilans bramkowy. Dalej awansowaliśmy do Ligi Angielskiej w której zajęliśmy 5 miejsce ostatecznie w turnieju zajęliśmy 11 miejsce.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie i wymagał od zawodników dobrego przygotowania fizycznego gdyż każdy zespół miał do rozegrania 10 meczów.

Skład: Filip Styś, Karol Toporek, Wiktor Kędra, Łukasz Zatorski, Adam Wójcik, Alex Dereń, Sebastian Balewender, Jędrek Marciszewski.

Gratulacje dla Zawodników!