Podsumowanie turnieju Wrocław Cup - rocznik 2008

W niedzielę 3.04.2016 odbył się  turniej Wrocław Cup organizowany przez Olimpic Wrocław. W turnieju wzięły udział 24 zespoły przypożądkowane do 4 grup po 6 zespołów.

Nasz zespól grał w grupie C: Zagłebie Lubin, FC Wrocław Academy, AP Fotball, Kiełczów, Olimpic Wrocław.

Zmagania grupowe zaczęliśmy od meczu z FC Wrocław Academy. Mecz zaczęliśmy niefortunnie tracąc bramki w pierwszych minutach spotkania. Bramkę kontaktową strzelił Antek Sośnierz, ale zabrakło czasu żeby nawiązać walkę. Pierwsze spotkanie przegraliśmy 4-1.

Kolejny mecz graliśmy z rewelacją całego turnieju drużyną z Kiełczowa, która w generalnej klasyfikacji zajęła 2 miejsce. Przeciwnicy nie dali nam najmniejszych szans wygrywając 7-0.

Następny mecz to zmaganie z Zagłebiem Lubin. Do meczu przystapiliśmy w bojowych nastrojach i po dobitce Alexa prowadziliśmy 1-0. Później Zagłebie strzeliło bramkę kontaktową, lecz to Nas nie zniechęciło i po strzale Łukasza wyszliśmy na prowadzenie. Pod koniec spotkania Lubinianie doprowadzili do remisu i cały mecz zakończył sie wynikiem 2-2.

Z meczu na mecz nasi zawodnicy mieli coraz mniej sił gdyż łącznie przyszło nam rozegrać 10 spotkań po 11 minut.

Warte odnotowania są jeszcze dwa mecze z AS Milicz w którym wygraliśmy 2-0 i z First kick Kiełczów w którym zremisowaliśmy 2-2.

Cały zespół zaprezentował się z dobrej strony momentami grając piłkę ciekawą dla oka i atrakcyjną dla kibiców. Były to dobra okazja sprawdzenia swoich umiejętności na tle zawodników z innych drużyn.

Skład:Borys Białasik, Adam Wójcik, Łukasz Zatorski, Michał Nowogrodzki, Antek Sośnierz, Jasiu Wilk, Alex Dereń, Jędrek Marciszewski