FC Academy Liga Dziecięca

Przez dwa tygodnie zespoły Sokoła Marcinkowice rocznik 2009, 2010, 2011 zmagały się w dziecięcej lidze, której pomysłodawcą był zespół FC Academy Wrocław. Liga odbywała się przez dwa weekendy, w systemie każdy z każdym. Zawodnicy mieli do rozegrania kilkanaście spotkań po 12-15 min. każdy mecz. W sumie bardzo dużo grania z ciekawymi i reprezentującymi dobry poziom drużynami. W ligach pierwsze trzy miejsca otrzymywały medale i puchary, pozostałe upominki przygotowane przez organizatora.

W rocznikach 2009 i 2011 zajęły pierwsze miejsca w swoich ligach, natomiast rocznik 2010 był tuż za podium i zajął ostatecznie IV miejsce. Do duży sukces Naszego zespołu i nagroda za ciężko pracę włożoną w rozwój chłopców.

Dziękujemy rodzicom za duże poświęcenie przy dowozie oraz opiece nad dzieciakami oraz pomoc w prowadzeniu zespołu podczas jednego z turniejów.

Skład 2009: Filip Styś, Adam Wójcik, Karol Toporek, Mateusz, Krzyś Bonieccy, Jędrek Marciszewski, Alex Dereń, Łukasz Zatorski, Sebastian Belewender.

Skład 2010: Marcin Nowogrodzki, Jan Grabuś, Wojciech Grabuś, Hubert Leszczyński, Szymon Kędzior, Wiktor Domagała, Jan Szatkowski, Kuba Pisulski, Marcel Pilch.

Skład 2011: Kuba, Mateusz Chołubek, Wojtek Grabuś, Szymon, Mateusz, Bartek Waszczak.

Gratulujemy!